Cibes A9000

Cibes A9000

Model Cibes A9000 to rozwiązanie ekonomiczne, niewymagające rozległych prac budowlanych ani oddzielnej maszynowni. Montaż jest łatwy i wymaga tylko 100 mm podszybia. Modułowa konstrukcja umożliwia transport w małych paczkach, co ułatwia przenoszenie produktu przez wąskie korytarze.

Oprócz niskich kosztów montażu dźwig Cibes A9000 zapewnia też niskie koszty eksploatacji i konserwacji. Platforma dostarczana jest z gotowym, izolowanym szybem oraz kabiną wykonaną z malowanych paneli stalowych lub z bezpiecznego hartowanego szkła laminowanego. Prace konserwacyjne można wykonywać z wnętrza kabiny i jej dachu.

Atrakcyjna konstrukcja kabiny oferuje ciepłe i przyjazne wnętrze dzięki delikatnemu oświetleniu LED umieszczonemu na suficie wykonanym z matowego białego szkła. Ściany dźwigu są wykonane z paneli stalowych malowanych na biały kolor RAL 9016. W narożnikach znajdują się aluminiowe profile, a obok panelu sterującego standardowo montowane jest lustro. Możliwość pomalowania dźwigu na dowolny kolor ułatwia dopasowanie go do koncepcji wizualnej otoczenia. 

  Informacja handlowa: 508 476 011

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Więcej...